اطلاعیه پارتاک ۳

به اطلاع اعضاء محترم هیات علمی ، مدیران ، پزشکان، همکاران محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می رساند، پروژه مسکونی پارتاک ۳، شرایط احداث تعدادی واحد مسکونی در زمینی به مساحت بیش از ۴۳۰۰ متر مربع دارای سند ۶ دانگ با متراژ واحدهای ۱۲۰ تا ۲۰۰ مترمربع واقع در خیابان مشتاق ، قبل از مرکز پزشکی شهید چمران فراهم گردیده است . متقاضیان مشارکت در این پروژه می توانند از تاریخ ۹۷/۰۸/۲۷ بر اساس مفاد این اطلاعیه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .
این پروژه با توجه به شرایط ایده آلی که برای سرمایه گذاران ایجاد میکند، توجیه اقتصادی بسیار مناسبی خواهد داشت. قرارگیری در حاشیه رودخانه زاینده رود ( خیابان مشتاق سوم ) مجاورت با پروژه های بزرگ در دست طراحی و احداث از جمله مجتمع خدماتی سیتی سنتر صفه و هتل ۵ ستاره تنها بخشی از عواملی است که سرمایه گذاری شما را تضمین میکند و نوید آینده اقتصادی بسیار پربازده را برایتان خواهد داشت .

مشخصات پروژه

ردیف شرح توضیحات
۱ تعداد واحد مسکونی ۱۲۰ واحد
۲ تعداد طبقات مسکونی ۵-۶ طبقه (تعداد طبقات بیشتر با سطح اشغال کمتر در حال مذاکره)
۳ تعداد بلوک ۲
۳ متراژ زمین ۴۳۰۰ مترمربع
۶ میانگین متراژ واحد ها ۱۵۰ مترمربع (۲۰۰-۱۲۰)

توضیح: درصورت توافق نهایی یک بلوک لاکچری در ۱۰ طبقه با سطح اشغال ۳۰ – ۴۰ درصد زمین احداث خواهد شد

شماره حساب جهت واریز وجه نقدی : ۱۴۰۰۲۵۴۹۳۱۰ و IR950140040000014002549310 بانک مسكن به نام شرکت تعاوني مسكن دانشگاه علوم پزشكي اصفهان
ارائه سایر مدارک ( کپی شناسنامه تمام صفحات– آخرین حکم حقوقی – کارت ملی )
(( لازم به تاکید است : صرفا واریز وجه به منزله ثبت نام در پروژه نمي باشد و در صورت تكمیل شدن ظرفیت قبل از مهلت تعیین شده مسئولیت عدم تكمیل مراحل ثبت نام به عهده متقاضي خواهد بود و در اینصورت اولویت با افرادی خواهد بود که نسبت به واریز وجه ومراجعه به تعاوني، تكمیل مدارک و دریافت رسید ازتعاوني زودتر اقدام نموده باشند ))

زمان ثبت نام :

شروع ثبت نام ازتاریخ ۹۷/۸/۲۷ ( با توجه به تعداد محدود واحدها بدیهی است اولویت واگذاری با افرادی است که زمان زودتری نسبت به واریز وجه ثبت نام اقدام نموده باشند و در صورت تکمیل ظرفیت مسکن دانشگاه تعهدی در خصوص مراجعات بعدی افراد نخواهد داشت .)

شرایط و نکات مهم دیگر:

شرایط و نکات مهم دیگر:
ملاک انتخاب واحدها در زمان تحویل ، صرفا اولویت بندی بر مبنای مبالغ واریزی و زمان آن و بر اساس هر ۱۰۰٫۰۰۰ تومان در هر روز یک امتیاز مثبت قابل محاسبه خواهد بود .
قیمت اعلام شده در اطلاعیه به صورت برآورد تقریبی بوده و براساس متراژ متوسط واحدها می باشد و ملاک محاسبه و تسویه حساب نهایی قیمت تمام شده و متراژ ثبتی واحدهای انتخابی مشارکت کنندگان طبق صورتجلسه تفکیکی می باشد .
با عنایت به اینکه مشارکت در پروژه یک کار جمعی و کاملا مرتبط با حقوق دیگران است و طبعا پیشرفت فیزیکی کار و زمانبندی مطلوب ، مشروط به اجرای درست و به موقع تعهدات مالی کلیه اعضای پروژه خواهد بود . چنانچه عضوی به تعهدات مالی خود عمل ننماید بر اساس اساسنامه شرکت از پروژه حذف و افراد واجد شرایط جایگزین شده و فقط عین مبالغ واریزی شان به آنان عودت خواهد شد .
قابل ذکر است محاسبات متراژ انجام شده تقریبی بوده و متراژها و نقشه های نهایی پس از توافق با شهرداری و اخذ پروانه به اطلاع مشارکت کنندگان خواهد رسید .

 

بروشور پروژه پارتاک ۳

One thought on “اطلاعیه پارتاک ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.