sib-report-1402

با سلام و قدردانی از همراهی صمیمانه شما مشارکت کنندگان گرامی در مسیر پیشرفت پروژه، پیرو اطلاعیه شماره ۰۷/۴۰۰ مورخ ۱۴ تیر ماه ۱۴۰۰، تعاونی مسکن بهداشت و درمان اطلاعیه “ارائه گزارش فعالیت های فنی پروژه سیب” را با هدف شفاف سازی و ارائه گزارش دوره ای مدون  در تاریخ ۱۹ تیرماه ۱۴۰۲ منتشر می­نماید.

گزارش فعالیت های پروژه سیب:

  • یکی از چالش های اساسی در اجرای عملیات عمرانی پروژه سیب معابر و مسیرهای ارتباطی سایت چشمه توتی بود که همواره با ایجاد چالش های متعدد در مسیر اجرا باعث کندی عملیات اجرایی میشد که طی هفته های گذشته کلیه ی مشکلات اساسی آن رفع شده و شاهد تکمیل فرایند آماده سازی معابر سایت چشمه توتی به همت نیروهای خدوم در تعاونی بهداشت و درمان بعنوان تعاونی مجری هستیم. بر این اساس پیش بینی میگردد با کاهش ترافیک کاری در معابر و سرعت گرفتن کارها شاهد رشد بیشتر منطقه و رسیدن به حالت بهینه تری در عملیات اجرایی پروژه باشیم.
  • درخصوص پیشرفت عملیات ساختمانی پروژه سیب نیز اعلام میگردد عملیات سقف و ستون بلوک ها B و H  به صورت کامل تکمیل گردیده و به زودی گزارش مرحله اول از پیشرفت این بلوک ها در مرحله سفت کاری و پس از آن شروع عملیات نازک کاری را تقدیم حضور شما مشارکت کنندگان بزرگوار خواهیم کرد.
  • همچنین با توجه به همراهی مشارکت کنندگان متعهد این پروژه عملیات اجرایی احداث سقف و ستون در دو بلوک E و C در حال اجرا میباشد و به زودی گزارش تکمیل این عملیات در بلوک های یاد شده را نقدیم حضور شما بزرگواران مینماییم.
  • در خصوص بلوک های A و D نیز لازم به ذکر است با توجه به برنامه ریزی تعاونی مراحل گودبرداری این دو بلوک نیز به پایان رسیده و در ادامه شاهد شروع عملیات سقف و ستون در این بلوک ها خواهیم بود.
  • لازم به ذکر است پیشبرد اهداف عملیاتی پروژه نیازمند تامین مالی مناسب و به موقع از سوی مشارکت کنندگان خواهد بود و تعاونی مسکن در صورتی میتواند خدمات بهینه و رضایت بخش را خدمت شما مشارکت کنندگان ارائه نماید که نقدینگی لازم جهت تامین مالی متریال و خدمات را در این پروژه در اختیار داشته باشد. بر این اساس همانگونه که در اطلاعیه شماره ۰۷/۴۰۰ مورخ ۱۴ تیر ماه ۱۴۰۰به آن اشاره شد، کارگروه فنی-اقتصادی پروژه سیب جهت به روز رسانی جداول فنی و مالی تشکیل شده که گزارش خود را تا پایان تیرماه ۱۴۰۲ به هیئت مدیره ارائه داده و پس از بررسی ها تا هفته اول مرداد ماه در اختیار شما مشارکت کنندگان قرار خواهد گرفت تا امکان برنامه ریزی و تامین مالی برای شما میسر گردد.

پیشاپیش با توجه به لزوم پاسخگویی بهینه و کارامد به شما بزرگواران از طرف تعاونی، تقاضا میگردد کلیه ی سوالات، ابهامات، پیشنهادات و انتقادات در خصوص مسائل مربوط به پروژه را از طریق تماس با واحد امور مشارکت کنندگان به شماره ی ۰۹۱۳۸۱۱۳۰۲۵، سرکار خانم مهندس مهربانی با ما در میان گذاشته تا بتواتبم در مسیر اجرای تعهدات خود از نظرات و تجارب شما بزرگواران بهره مند شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *