اسپینر ۲

بدینوسیله به اطلاع اعضاء محترم هیات علمی ، مدیران ، پزشکان ، بازنشستگان و پرسنل محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می رساند ، پروژه اسپینر، در زمینی به مساحت ۶۵۹۰ مترمربع، تعداد واحد مسکونی ۱۲۰ الی ۱۴۰ واقع در سپاهان‌شهرفراهم گردیده است. متقاضیان مشارکت در این پروژه می‌توانند از تاریخ ۹۸/۲/۲۹ بر اساس مفاد این اطلاعیه نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

برخی از امکانات پیش بینی شده:

لابی مجلل، پارکینگ هوشمند، کارواش اختصاصی، سالن بیلیارد، سالن ورزشی، واحد سلامت، سالن مطالعه، کتابخانه، خشکشویی، اتاق کودکان، سالن اجتماعات چند منظوره، فضای سبز، دستگاه خودپرداز، سیستم تهویه هوا، سیستم هوشمند کنترل انرژی، اختصاص ۱۲ تا ۲۰ مترمربع تراس با فضای سبز برای هر واحد و…

متقاضیانی که درخواست مشارکت در این پروژه را دارند می‌توانند جهت ثبت‌نام از تاریخ ۹۸/۲/۲۹ براساس مفاد ذکر شده در اطلاعیه اقدام نمایند

 

مشخصات پروژه

شرح توضیحات
متراژ زمین ۶۵۹۰ مترمربع
تعداد واحدهای مسکونی ۱۲۰-۱۴۰
تعداد کل طبقات ۸
تعداد کل طبقات روی همکف ۵
تعداد واحدهای تجاری ۶
متراژ کل واحدهای تجاری ۶۰۸
متراژ متوسط واحد مسکونی ۱۳۵-۱۶۵

 

زمان ثبت نام :

–    شروع ثبت نام ازتاریخ ۹۸/۲/۲۹ ( با توجه به تعداد محدود واحدها بدیهی است اولویت واگذاری با افرادی است که زمان زودتری نسبت به واریز وجه ثبت نام اقدام نموده باشند و در صورت تکمیل ظرفیت تعاونی مسکن دانشگاه تعهدی در خصوص مراجعات بعدی افراد نخواهد داشت .)

شرایط و نکات مهم دیگر:

ملاک انتخاب واحدها در زمان تحویل ، صرفا اولویت بندی بر مبنای مبالغ واریزی و زمان آن و بر اساس هر ۱۰۰٫۰۰۰ تومان در هر روز یک امتیاز مثبت قابل محاسبه خواهد بود .

قیمت اعلام شده اطلاعیه به صورت برآورد تقریبی بوده و متراژ متوسط واحدها می باشد و ملاک محاسبه و تسویه حساب نهایی قیمت تمام شده و متراژ ثبتی واحدهای انتخابی مشارکت کنندگان طبق صورتجلسه تفکیکی می باشد .

با عنایت به اینکه مشارکت در پروژه یک کار جمعی و کاملا مرتبط با حقوق دیگران است و طبعا پیشرفت فیزیکی کار و زمانبندی مطلوب ، مشروط به اجرای درست و به موقع تعهدات مالی کلیه اعضای پروژه خواهد بود . چنانچه عضوی به تعهدات مالی خود عمل ننماید بر اساس اساسنامه شرکت از پروژه اخراج و افراد واجد شرایط جایگزین شده و فقط عین مبالغ واریزی شان به آنان عودت خواهد شد .

قابل ذکر است محاسبات متراژ انجام شده تقریبی بوده و متراژها و نقشه های نهایی پس از توافق با شهرداری و اخذ پروانه به اطلاع مشارکت کنندگان خواهد رسید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.