تکمیل ظرفیت شهرک مسکونی چشمه توتی

شما همکار گرامی میتوانید با مطالعه ی اطلاعیه زیر که مبتنی بر قوانین بخش تعاون تنظیم و تقدیم شده است، نسبت به ثبت نام در این فرصت ارزشمند اقدام فرمایید.

موقعیت پروژه چشمه توتی:

اصفهان ، انتهای خیابان هزارجریب، میدان دفاع مقدس، پشت ترمینال مسافربری صفه، مجموعه شهرک چشمه توتی.

 

مشخصات پروژه:

 • تعداد ظرفیت: ۹واحد
 • متراژ کل زمین: ۴۰۳ متر
 • ابعاد زمین: ۱۵٫۵ متر در ۲۶ متر
 • تعداد کل طبقات: ۶ طبقه (۱طبقه زیرزمین – ۴ طبقه روی پیلوت)
 • در هرطبقه دو واحد ساخته خواهد شد و یک  واحد در طبقه همکف
 • واحدهای پروژه در واحدهای ۲ خوابه و ۳ خوابه با دو گروه متراژی طبقه همکف  ۱۴۵ مترمربع و طبقات اول تا چهارم دو واحد با ۱۱۸٫۸۵ متر مربع خواهد بود.

 

امکانات مجموعه شامل:

طراحی شهری مدرن، نمای خاص، آسانسور، آیفون تصویری،سیستم اعلام و اطفا،حریق، سنگ و سرامیک اسلب، کف ۱*۱یا ۱٫۲۰*۱٫۲۰، سرویس والهنگ، شیرآلات توکار، سرمایش اسپلیت، گرمایش پکیج، سیستم هوشمند

رعایت مباحث مقررات ملی ساختمان اعم از (نصب شیشه های دو جداره،پنجره های آلومینیوم اختصاصی با طراحی نمای منحصر به فرد و مقاوم سازی و سبک سازی و عایق بندی ساختمان)

نکته۱: با عنایت به اینکه این پلاک دارای پروانه ساختمان می باشد.در این خصوص تلاش میگردد پروژه در بهترین حالت موجود طبق قوانین ساخته شود.

 

مدت ساخت:

مدت زمان ساخت پروژه از زمان شروع عملیات ساختمانی مشروط به عدم وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی و تراز مالی مثبت پروژه، به مدت ۳۰ ماه شمسی براورد می گردد.

 

پیش بینی قیمت:

باتوجه به خریدزمین ،هزینه های پروانه  و تراکم یک واحد مسکونی با متراژ میانگین ۱۲۰ متر مربع از قرار هر متر مربع ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان معادل ۱۸٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال و و هزینه ساخت که شامل سفت کاری و نازک کاری است  که  در ۳۰ قسط قابل پرداخت می باشد.

لازم به توضیح است کلیه هزینه ها تا پایان ساخت و صدور اسناد مالکیت واحدها به صورت علی الحساب بوده و شرکت تعاونی موظف به واگذاری واحد به قیمت تمام شده به اعضا می باشد.

 

زمان ثبت نام:

زمان ثبت نام از تاریخ ۲۰/۶/۱۴۰۱ لغایت ۱۵/۷/۱۴۰۱ میباشد و به لحاظ محدود بودن تعداد واحدها در صورتیکه قبل از تاریخ ۲۵/۷/۱۴۰۱ ظرفیت پروژه تکمیل گردد تعاونی مسکن هیچگونه تعهدی در خصوص مراجعات بعدی افراد نخواهد داشت.

 

نحوه پرداخت و تعهدات مالی:

نحوه پرداخت و تعهدات مالی طبق جدول زمانبندی مالی پیوست می باشد.

در صورت امکان اخذ تسهیلات بانکی  و همچنین داشتن شرایط لازم، اطلاعات به هر عضو جهت هر واحد پس از هماهنگی و بسترسازی ها اعلام میگردد.

 

مراحل و شرایط ثبت نام و مشارکت در پروژه:

 1. مراجعه حضوری به محل دفتر یا ثبت اطلاعات از طریق درگاه اینترنتی به منظور تکمیل فرم های مربوط به مشارکت در پروژه
 2. دریافت تایید اطلاعات و امکان سنجی پذیرش عضو
 3. ارائه فیش بانکی(واریزی) پرداخت شده از طریق واریز به شماه شبا ۸۱۰۷۰۰۰۰۱۰۰۰۲۲۷۳۶۵۰۴۹۰۰۱ IR  بانک رسالت  یا رسید کارتخوان مستقر در دفتر تعاونی
 4. ارائه سایر مدارک شامل : ( کپی تمام  صفحات شناسنامه ـ آخرین فیش حقوقی ـ کپی کارت ملی ) در مدت زمان ثبت نام
 5. دریافت برنامه زمانبدی پرداختهای آتی مالی پروژه

ارائه کلیه مدارک به جز یک مرحله حضوری در بقیه موارد ارسال از طریق فضای مجازی امکان پذیرخواهدبود.

 

شرایط لازم جهت داوطلبان مشارکت کننده:

شاغلین رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و مراکز مختلف درمانی، تشخیصی و بهداشتی استان اصفهان

 

شرایط و نکات مهم دیگر:

 1. با توجه به ظرفیت محدود پذیره نویسی شهرک مسکونی چشمه توتی ملاک قطعی شدن ثبت نام، زمان واریز اولین مرحله از وجه تراکم واحدها میباشد. بدین معنی، در صورتیکه تعداد ثبت نام ها بیشتر از ظرفیت مجموعه باشد افرادی که سریع تر اقدام به واریز وجوه خود در زمان پذیره نویسی کرده باشند در لیست اعضای پروژه قرار خواهند گرفت. وجوه پرداختی افراد مازاد لیست نهایی بر اساس قوانین تعاون تا حداکثر ۳ ماه عودت داده خواهد شد.
 2. انتخاب واحد از لحاظ جانمایی بلوک و طبقه و جهت قرارگیری  واحده ها اعم از جنوبی ، شمالی و میانی و … صرفا بر اساس امتیاز کسب شده حاصل از واریز وجوه طبق جدول زمانبدیی مالی پروژه می باشد .
 3. ملاک انتخاب واحد ها در زمان تحویل، صرفا اولویت بندی بر مبنای مبالغ  واریزی و زمان آن وبراساس هر۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال درهرروز یک امتیازمثبت  قابل محاسبه خواهد بود .
 4. لازم به ذكر است : واريز مبالغي بيش از مبالغ متراژ متوسط اعلام شده در جدول واريزي ها جهت كسب امتياز بيشتر و انتخاب واحد بهتر تاسقف بالاترين متراژ بلامانع خواهد بود
 5. با عنایت به اینکه مشارکت افراد در پروژه یک کار جمعی و کاملا مرتبط با حقوق دیگران است و طبعاً پیشرفت فیزیکی کار و زمانبندی مطلوب ، مشروط به اجرای درست و به موقع تعهدات مالی كليه اعضای پروژه خواهد بود ، چنانچه مشارکت کننده ای به تعهدات مالي خود عمل ننمايد براساس اساسنامه شرکت از پروژه اخراج و افراد واجد شرایط جایگزین شده و فقط عین مبالغ واریزی شان به آنان عودت داده خواهد شد.
 6. هزینه ساخت متعاقبا اعلام می گردد و در ۳۰ قسط اخذ می گردد . قابل ذکر است با بررسي های انجام شده در محل واحدهای مسكوني از ارزش افزوده خوبي برخوردار خواهند بود.

 

جدول پرداخت بر اساس واحدهای ۱۲۰ متری
شماره
قسط
تاریخ مبلغ قسط (تومان) تجمیع پرداخت توضیحات
۱ زمان ثبت نام ۴۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۴۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ پرداختی اولیه (قسط اول زمین و تراکم)
۲ ۳۰/۰۷/۱۴۰۱ ۴۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۹۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ بابت  زمین و پروانه  براساس فرض واحدهای ۱۲۰متری

جمع پرداختی زمین و تراکم = ۱٫۸۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۳ ۳۰/۸/۱۴۰۱ ۴۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱٫۳۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۴ ۳۰/۹/۱۴۰۱ ۴۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱٫۸۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۵  ۳۰/۱/۱۴۰۲ ۲۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۲٫۰۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰۰ بابت ساخت به صورت علی الحساب برای یک  واحد با میانگین متراژ ۱۲۰ متر

جمع پرداختی = ۱٫۳۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۶ ۳۰/۲/۱۴۰۲ ۲۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۲٫۲۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۷ ۳۰/۳/۱۴۰۲ ۲۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۲٫۴۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۸ ۳۰/۴/۱۴۰۲ ۲۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۲٫۶۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۹ ۳۰/۵/۱۴۰۲ ۲۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۲٫۹۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۱۰ ۳۰/۶/۱۴۰۲ ۲۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۳٫۱۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰

لازم به توضیح است براساس اساسنامه کلیه هزینه‌ها تا پایان ساخت و صدور اسناد مالکیت واحدها به صورت علی‌الحساب بوده و شرکت تعاونی موظف به واگذاری واحدها واحد به قیمت تمام شده به اعضا می باشند
تعاونی مسکن کارکنان ب.د.ا

This entry was posted in دسته‌بندی نشده. Bookmark the permalink.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *