مرحله دوم ثبت نام فاز دوم پروژه سیب

 

(تعداد ۴۱ واحد مسکونی)


به حول قوه الهی تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در چارچوب مقررات و اساسنامه و درراستای تامین مسکن اعضاء هیات علمی پزشکان مدیران و کارکنان محترم دانشگاه با پیگیریهای متعدد و مستمر اخذ مصوبات استانی ، آزاد سازی زمین های چشمه توتی پس از سه دهه ، اخذ مصوبه کمسیون ماده ۵، توافق های نهایی ماده ۱۰۱ و تفکیک زمین ها با شهرداری وفق مصوبات مجمع عمومی و کمیته واگذاری منتخب هیات رئیسه علاوه بر امتیازهای واگذار شده قبلی در  پروژه مسکونی سیب واقع در خیابان هزار جریب، پشت ترمینال صفه با رفع کلیه موانع و انجام اقدام های قانونی لازم برای صدور پروانه ساختمانی ضمن توافق با شهرداری در خصوص خرید ۱۵% سهم شهرداری ناشی از توافق های ماده ۱۰۱ قانون شهرداریها تعدادی  واحد آپارتمانی به مجموعه واحدهای تخصیصی  دانشگاه افزوده گردید و امتیاز واحدهای آپارتمانی افزوده شده در طرح به افراد معرفی شده آن واحد که حائز شرایط اختصاصی واگذاری زیر باشند واگذار می گردد.

۱-شاغل در واحدهای سازمانی مستقر در شهر اصفهان

۲-حداقل ۵ سال سابقه کار در دانشگاه

۳-عدم دریافت زمین و مسکن دولتی از سال ۱۳۶۰به بعد

ویژگیهای پروژه :

 • مساحت هر قواره زمین ۴۰۰ متر مربع
 • متراژ هر واحد حدود ۱۲۰ متر مربع
 • تعداد طبقات ۴ یا ۵ طبقه
 • تعداد واحد در هرطبقه ۲ واحد
 • فاصله زمانی تا ایستگاه قطار بین شهری ۵ دقیقه
 • فاصله زمانی تا پارک صفه ۲ دقیقه
 • فاصله زمانی تا ایستگاه مترو ۱ دقیقه
 • فاصله زمانی تا مراکز بزرگ تجاری (بازار روز نگین ، سیتی سنتر ) ۵ دقیقه
 • پیش بینی قیمت زمین برای هر مترمربع از قرار ۲۲٫۰۰۰٫۰۰۰ میباشد.
 • خیابانهای ۲۴ و ۱۸ و ۱۶ متری در داخل سایت
 • دارای اماکن خدماتی ،آموزشی ، اختصاص فضای سبز واماکن تفریحی و….بیشتر از سه برابر مساحت نسبت به دیگر محله های شهر
 • سایت دارای دو ورودی ودسترسی اصلی یکی ازطرف اتوبان شهیددستجردی (اتوبان شیراز – اصفهان) ویکی ازطرف اتوبان شهیدکشوری می باشد.

مبالغ پرداختی : ( در صورت احراز شرایط و دارا بودن اولویت واگذاری )

-مبلغ ۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان پس از اعلام احراز شرایط توسط کمیته واگذاری

۴- مبلغ ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان سه ماهه اول سال ۹۸

مابقی مبالغ ساخت (عوارض،آماده سازی، پروانه ، توافق های ماده ۱۰۱ ، احداث و … )  متعاقبا و بر اساس جدول زمان بندی مالی و پیشرفت فیزیکی پروژه  به صورت اقساط ۳۰-۲۴ ماهه  واخذ تسهیلات بانکی اعلام می گردد .

هم اینک ومتعاقب توافق شهرداری و مراجعات و تماسهای مکرر همکاران مبنی بر عدم اطلاع از زمان ثبت نام دربازه زمانی دوره قبل و در آستانه صدور پروانه های ساختمانی و شروع آماده سازی و جدول گذاری و تهییه نقشه های اجرایی تامین دسترسی های  مجموعه بزرگ و مدرن کل سایت به متراژ حدود ۵۲ هکتار و تعیین کاربریهای مختلف زمین و با عنایت به مصوبات کمیته استحقاق و واگذاری دانشگاه مورخ ۰۵/۰۸/۹۵ متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با تکمیل فرمهای شماره ۱ و ۲ و ارسال مستندات درخواستی از طریق سایت و یا ارسال مدارک به دفتر مسکن ثبت‌نام نمایند.

بدیهی است پس از تایید و تصویب  نحوه پیگیری های بعدی ومبالغ واریزی به فرد واجد شرایط ابلاغ و قرارداد واگذاری حق امتیار بر اساس قوانین و اساسنامه مسکن منعقد می گردد.

بنابراین با درنظر گرفتن شرایط اختصاصی ثبت نام و شرایط و ویژگی های زمین و معیارهای امتیاز بندی نسبت به ثبت نام افراد متقاضی ازهمکاران شاغل آن واحد حداکثر تا تاریخ ۵/۱۱/۹۷ ثبت نام و مدارک و مستندات مربوطه به دفتر مسکن ارسال گردد.

امید است همکاران متقاضی با شناخت پروژه و شرایط ویژه بوجود آمده در مهلت مقرر ثبت نام نمایند بدیهی است در صورت عدم ثبت نام پس از تاریخ مذکور اعتراض یا عدم اطلاع از شرایط مذکور و تمدید زمان ثبت نام به هیچ وجه قابل پذیرش نبوده و واگذاری صرفا به افرادی خواهد بود که ضمن ثبت نام ، تکمیل مدارک و مستندات در اولویت امتیاز می باشند .

سایر شرایط ثبت نام و اخذ فرم های ثبت نام در سایت مسکن به آدرسmaskanmui-ac.ir  مراجعه و یا با شماره تماس های ۳۶۷۳۶۴۸۰- ۳۶۷۳۵۷۲۷- ۰۹۱۳۸۱۱۳۰۲۵ تماس حاصل فرمائید.

 

ثبت نام در فاز دوم پروژه سیب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.