مرحله دوم ثبت نام فاز دوم پروژه سیب

 

(تعداد ۴۱ واحد مسکونی)


به حول قوه الهی تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در چارچوب مقررات و اساسنامه و درراستای تامین مسکن اعضاء هیات علمی پزشکان مدیران و کارکنان محترم دانشگاه با پیگیریهای متعدد و مستمر اخذ مصوبات استانی ، آزاد سازی زمین های چشمه توتی پس از سه دهه ، اخذ مصوبه کمسیون ماده ۵، توافق های نهایی ماده ۱۰۱ و تفکیک زمین ها با شهرداری وفق مصوبات مجمع عمومی و کمیته واگذاری منتخب هیات رئیسه علاوه بر امتیازهای واگذار شده قبلی در  پروژه مسکونی سیب واقع در خیابان هزار جریب، پشت ترمینال صفه با رفع کلیه موانع و انجام اقدام های قانونی لازم برای صدور پروانه ساختمانی ضمن توافق با شهرداری در خصوص خرید ۱۵% سهم شهرداری ناشی از توافق های ماده ۱۰۱ قانون شهرداریها تعدادی  واحد آپارتمانی به مجموعه واحدهای تخصیصی  دانشگاه افزوده گردید و امتیاز واحدهای آپارتمانی افزوده شده در طرح به افراد معرفی شده آن واحد که حائز شرایط اختصاصی واگذاری زیر باشند واگذار می گردد.

۱-شاغل در واحدهای سازمانی مستقر در شهر اصفهان

۲-حداقل ۵ سال سابقه کار در دانشگاه

۳-عدم دریافت زمین و مسکن دولتی از سال ۱۳۶۰به بعد

ویژگیهای پروژه :

 • مساحت هر قواره زمین ۴۰۰ متر مربع
 • متراژ هر واحد حدود ۱۲۰ متر مربع
 • تعداد طبقات ۴ یا ۵ طبقه
 • تعداد واحد در هرطبقه ۲ واحد
 • فاصله زمانی تا ایستگاه قطار بین شهری ۵ دقیقه
 • فاصله زمانی تا پارک صفه ۲ دقیقه
 • فاصله زمانی تا ایستگاه مترو ۱ دقیقه
 • فاصله زمانی تا مراکز بزرگ تجاری (بازار روز نگین ، سیتی سنتر ) ۵ دقیقه
 • پیش بینی قیمت زمین برای هر مترمربع از قرار ۲۲٫۰۰۰٫۰۰۰ میباشد.
 • خیابانهای ۲۴ و ۱۸ و ۱۶ متری در داخل سایت
 • دارای اماکن خدماتی ،آموزشی ، اختصاص فضای سبز واماکن تفریحی و….بیشتر از سه برابر مساحت نسبت به دیگر محله های شهر
 • سایت دارای دو ورودی ودسترسی اصلی یکی ازطرف اتوبان شهیددستجردی (اتوبان شیراز – اصفهان) ویکی ازطرف اتوبان شهیدکشوری می باشد.

مبالغ پرداختی : ( در صورت احراز شرایط و دارا بودن اولویت واگذاری )

-مبلغ ۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان پس از اعلام احراز شرایط توسط کمیته واگذاری

۴- مبلغ ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان سه ماهه اول سال ۹۸

مابقی مبالغ ساخت (عوارض،آماده سازی، پروانه ، توافق های ماده ۱۰۱ ، احداث و … )  متعاقبا و بر اساس جدول زمان بندی مالی و پیشرفت فیزیکی پروژه  به صورت اقساط ۳۰-۲۴ ماهه  واخذ تسهیلات بانکی اعلام می گردد .

هم اینک ومتعاقب توافق شهرداری و مراجعات و تماسهای مکرر همکاران مبنی بر عدم اطلاع از زمان ثبت نام دربازه زمانی دوره قبل و در آستانه صدور پروانه های ساختمانی و شروع آماده سازی و جدول گذاری و تهییه نقشه های اجرایی تامین دسترسی های  مجموعه بزرگ و مدرن کل سایت به متراژ حدود ۵۲ هکتار و تعیین کاربریهای مختلف زمین و با عنایت به مصوبات کمیته استحقاق و واگذاری دانشگاه مورخ ۰۵/۰۸/۹۵ متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با تکمیل فرمهای شماره ۱ و ۲ و ارسال مستندات درخواستی از طریق سایت و یا ارسال مدارک به دفتر مسکن ثبت‌نام نمایند.

بدیهی است پس از تایید و تصویب  نحوه پیگیری های بعدی ومبالغ واریزی به فرد واجد شرایط ابلاغ و قرارداد واگذاری حق امتیار بر اساس قوانین و اساسنامه مسکن منعقد می گردد.

بنابراین با درنظر گرفتن شرایط اختصاصی ثبت نام و شرایط و ویژگی های زمین و معیارهای امتیاز بندی نسبت به ثبت نام افراد متقاضی ازهمکاران شاغل آن واحد حداکثر تا تاریخ ۵/۱۱/۹۷ ثبت نام و مدارک و مستندات مربوطه به دفتر مسکن ارسال گردد.

امید است همکاران متقاضی با شناخت پروژه و شرایط ویژه بوجود آمده در مهلت مقرر ثبت نام نمایند بدیهی است در صورت عدم ثبت نام پس از تاریخ مذکور اعتراض یا عدم اطلاع از شرایط مذکور و تمدید زمان ثبت نام به هیچ وجه قابل پذیرش نبوده و واگذاری صرفا به افرادی خواهد بود که ضمن ثبت نام ، تکمیل مدارک و مستندات در اولویت امتیاز می باشند .

سایر شرایط ثبت نام و اخذ فرم های ثبت نام در سایت مسکن به آدرسmaskanmui-ac.ir  مراجعه و یا با شماره تماس های ۳۶۷۳۶۴۸۰- ۳۶۷۳۵۷۲۷- ۰۹۱۳۸۱۱۳۰۲۵ تماس حاصل فرمائید.

 

ثبت نام در فاز دوم پروژه سیب

 

This entry was posted in دسته‌بندی نشده. Bookmark the permalink.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *